skip to Main Content
biuro@mrbooker.pl

Dla kogo jest mrBooker?
MrBooker to program wspomagający obsługę recepcji tj. zarządzanie rezerwacjami, wpłatami, meldunkami itp. w kwaterach prywatnych, pensjonatach, domach wczasowych, ośrodkach wypoczynkowych, hotelach, motelach, schroniskach oraz wszystkich innych obiektach noclegowych. 

Moi klienci rezerwują w listopadzie i grudniu pobyty na lipiec i sierpień. Czy w związku z tym w listopadzie zapłacę za korzystanie z mrBookera, jeśli w tym miesiącu w ogóle nie przyjmuję gości?
NIE. Opłaty pobierane są wyłącznie za miesiące, w których obiekt przyjmuje gości. 

Dlaczego konkurencyjna firma zaoferowała mi system do obsługi recepcji, który u nich kosztuje 8000 zł, a Państwa mrBooker kosztuje tylko 100 zł miesięcznie? Czy w związku z tym mrBookerowi brakuje pewnych funkcji?
MrBooker jest w pełni działającym, sprawdzonym programem do obsługi recepcji. Jako najnowocześniejsze narzędzie tego typu w Polsce, posiada o wiele więcej nowoczesnych opcji niż programy za kilka tysięcy złotych. 

Czy to że mrBooker jest aplikacją internetową może być dla mnie problemem?
Największym atutem mrBookera jest właśnie to, że jest aplikacją typu „on-line”. Właściciel obiektu może z dowolnego komputera na świecie sprawdzić co dzieje się w jego obiekcie, ilu aktualnie ma gości , sprawdzić grafik, dodać wpłaty zaliczek do odpowiednich rezerwacji. Program nie jest zainstalowany na konkretnym komputerze w obiekcie, pozwala na pełną mobilność. 

Back To Top